ttClipboard01

izmiryatakmerkezi.com özel ölçü yatak siparişi için güvenilir adres.

Uzun boylusunuz (  +185 cm  ), standart yatak ölçüleri sizin için yeterince uzun değil, boyunuza uygun bir yatak aradınız bulamadınız mı, yaptırmak istediniz çok fazla fiyat farkı mı ödemenizi istediler, dahası teslim süreleri çok mu uzun, üzülmeyin izmiryatakmerkezi.com ekibi rahat edeceğiniz uzunlukta dilediğiniz model yatağı en uygun fiyatla, üstelik sadece birkaç gün içinde sizin için özel olarak üretir.

Yararlı Bilgi : Kaliteli bir uyku için kendinize uygun yatak modeli seçimi kadar ölçü seçiminiz de önemlidir , alacağınız yatak boyu rahat etmeniz ve kaliteli bir uyku uyuyabilmeniz için  kendi boynuzdan en az 15 cm daha uzun olmalıdır.

Uzun boylular yaşadı, uzun boylular için yatak dilediğiniz yatak modelini sadece %10 fiyat farkıyla 10 cm uzatıyoruz, üstelik siparişiniz sadece birkaç gün içinde hazır oluyor.
Uzun boylu yatağı çok ödemeden, çok beklemeden izmiryatakmerkezi.com ile evinizde.

Odanızda yatak için uygun bir yer seçtiniz ancak standart ölçüler tam sizin düşündüğünüz yere uygun değil sorun değil istediğiniz genişlik ve uzunlukta özel ölçü yatak siparişini izmiryatakmerkezi.com ‘a verebilirsiniz. Dilediğiniz ölçüde yatak yaptırmak için bize ulaşmanız yeterli.